.

.

Тешки Скокаат Јаже за Фитнес Пондерирана Возрасни Јаже Скокнеш Вежба Битка Јажиња Вкупно Телото Вежбање Моќ Обука за Подобрување на Силата Градење на Мускулите 4 Н

Тешки Скокаат Јаже за Фитнес Пондерирана Возрасни Јаже Скокнеш Вежба Битка Јажиња Вкупно Телото Вежбање Моќ Обука за Подобрување

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Тешки скокни јаже е 5 пати поефикасни од обичните јаже скокнеш за изградба на вашиот јадро, рамената и грбот, мускулите,им помагаат да се изгради сила во кратко време да скокаат јаже тренингот.Тренингот јаже е изработен од полиестер јаже со мека гума рачки.Препорачливо е да се НОСАТ РАКАВИЦИ пред да вежба за да се избегне дланка плускавци или calluses.Подобрена координација, агилност, нозете, брзина и издржливост.Гори еден значителен износ на калории и можат да бидат ефективни за зголемување на силата и промовирање на губење на тежината.Го зајакнува рамо/rotator ткаенината и ја зголемува флексибилноста.Пондериран скокни јаже е покриен со најлон ракави за заштита на јажето од триење, високо оптоварување,многу издржливи и ќе трае многу години на употреба.Ако сте под 6ft високи ние препорачуваме 9.2 ft јаже. 6ft или повисоки ние препорачуваме 9.9 ft јаже.Доаѓа со носи торба.Ние целосно стоиме зад нашите производи.Ако не се 100% љубовта на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Дизајниран со тешки Поли Dacron материјал, тоа е отпорни на абење и изграден за да трае.Sculpt вашиот целото тело вршење slams, бранови, дигалки, фрла и ја повлекува оваа претстава-одделение јаже има удобно костец и цврсто плетенка изградба, така што може да биде врзан во скелиња и се користи за да се искачи.Тешки Скокаат Јаже Големина и Тежина : Дијаметар од 1 Инч(2.5 см), 9.2 Метри(2.8 m), околу 3 LB, одговара за висина ПОКРАТОК од 5' 7"со Дијаметар од 1 Инч(2.5 см), 9.9 Нозе(3m), околу 3,5 LB, одговара за висина ПОВИСОКИ од 5' 7"Пакет се Вклучени : 1 x Пондерирана Скок Rope1 x Носи Торба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди