.

.

Unc завршетоци со Pro Мобилен Телефон Случај за полнење за Motorola Мото G Перо 5G, Був Dreamcatcher Златна Фолија Вградени TPU Хибрид Случај за Жените Девојка, Shockproof Браник Маска

Unc завршетоци со Pro Мобилен Телефон Случај за полнење за Motorola Мото G Перо 5G, Був Dreamcatcher Златна Фолија Вградени TPU Хибрид

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Еднорози Pro мобилен мобилен телефон случај за полнење за Motorola Мото G Перо 5 G.Изгради-во екран заштитник НЕ е вклучена.Направени од премиум хибридни хард PC + TPU материјали.Прецизни cutouts направат лесен пристап до сите порти и сите копчиња.Доаѓа со рака дупки на страната на случај за лесно врзување на рака lanyard или ѓердан рака.Не-лизгава дизајн ви нуди убаво рака-чувство.Застана на работ околу екранот на камерата леќи на камерата помага во заштита од гребнатини.Два слоја дизајн дава силна заштита против капки, влијанија, пречки и шок за вашиот мобилен телефон.Луксузна Популарниот моден дизајн на грбот случај, совршен подарок за себе, семејството, пријателите, девојка, сопруга и некој важен.Компатибилни модели на телефони : Motorola G Перо 5 G.Овој телефон случај компатибилен за полнење за Motorola Мото G Перо 5 G Спецификација : Материјал : TPU + КОМПЈУТЕР.Двоен слој случај со отвор за врвца.Дизајн : був dreamcatcher со златна фолија снегулки вградени.Функција : x Made на високо квалитетен материјал обезбедува цврста текстура.x Two слоеви дизајн обезбедува силна заштита.Совршено се вклопуваат за вашите вредни мобилен телефон.x Raised усните за заштита на екран и камера од гребнатини.Не лизгава дизајн е подготвен за било која ситуација.x There се рака дупки на страната на случај за лесно врзување на рака lanyard или ѓердан рака.x7 Дена Пари Назад & 365 дена Ограничена Гаранција.Пакетот вклучува : 1 x мобилен телефон случај.

Карактеристики на понудата

Material:
TPU + PC. Dual layer case with strap hole. Design

Слични понуди