.

.

Newisher Pack 2 32 Инчен Коктел Табела Покрие Spandex Опремени Водат Коктел Tablecloth Круг Црна Табела Topper Капа за Партија Свадба Бар

Newisher Pack 2 32 Инчен Коктел Табела Покрие Spandex Опремени Водат Коктел Tablecloth Круг Црна Табела Topper Капа за Партија Свадба

DEN 300.00

Количина на стоки
Достапно

Пакет : 2 Пакет коктел табела ги опфаќа фитинг круг коктел маси на дијаметар 32 инчен x 43 инчен високи маси, како што е прикажано на сликата за dfferent тркалезна маса врвот.Материјал : Направен од Висок квалитет премиум водат spandex ткаенина, трајни, еднократно, удобно и мека.Еластична Edge : им Помогне на табелата покрие остане на вашата маса, не shift или слајд, не грижете се за дува исклучување, покажуваат чиста изглед, лесно да се стави на и полетување.Function It : На маса крпа е одличен избор за дома декорација, трпезарија, свадби, барови, забава, роденден, ресторани, кампување, патио, семејство, hoÍiday собири и други специјални настани.Грижа Инструкции : Рака мие најдобри, машина перат со циклус во ладна вода, навремено слободни, не треба пеглање, ве Молиме да не кајгана.

Карактеристики на понудата

Слични понуди