.

.

Преносни Куче Обука Третираат Торба Хранат Џеб Милениче Торбичка Кутре Снек Награда Половината Торба Обука Однесување Сида

Преносни Куче Обука Третираат Торба Хранат Џеб Милениче Торбичка Кутре Снек Награда Половината Торба Обука Однесување Сида

DEN 2028.00

Количина на стоки
Достапно

[ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ] -Може да се користи за да се одржи куче третира, измет кеси, како и клучеви, телефон итн. [ЛЕСНА УПОТРЕБА] -Лесен за употреба, може директно да се закачите на чантата на појас или лента јамка преку задните клип. [УБАВ ДИЗАЈН] -Кој голем главната преграда и еден патент џеб на назад. [ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ] Изработени од квалитетни оксфорд ткаенина, носат - отпорни, и издржливи доволно за долго време се користи. [ПРИЛАГОДЛИВИ] -Прилагодлив пластични лизгачот со рака лесно да се затвори или да се отвори.

Карактеристики на понудата

Слични понуди