.

.

Prima Маркетинг Меморија Хардвер Уметничките Лента - 2

Prima Маркетинг Меморија Хардвер Уметничките Лента - 2

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Мемориска хардвер колекција објект.Достапни во други бои и стилови. 8" со 7.75".Производ Димензија : 8.0"L x 7.75"W x 2.0"H. Занает лента за bookbinding, албум изградба, - карта во донесувањето одлуки, и многу повеќе!оваа лента е двострано, екстра-силна, времето и отпорни на топлина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди