.

.

Merriway BH03762 У Заклучување и Pin Челичното Јаже Fastener 1/4 инчи BZP-Пакет од 8 M6 Светла Цинк Позлатен D Окови

Merriway BH03762 У Заклучување и Pin Челичното Јаже Fastener 1/4 инчи BZP-Пакет од 8 M6 Светла Цинк Позлатен D Окови

DEN 433.44

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува.Пакет од 8 x D Окови BZP M6. Bzp Челик D Тип Окови.Синџир, Жица & Јаже Додатоци.Ако инструкции за одредување, склопување или одржување на производи што се вклучени во пакувањето, тогаш ве молиме да се осигура дека тие се почитуваат.Производителот : Merriway.

Карактеристики на понудата

Слични понуди