.

.

#1 за Продажба/Отценети - Магнетни Багаж Вратата Фати - Носител - Клип - Latch за RV, Приколка, Camper, Моторни Дома, Карго Приколка, Брод Прегради - го Заменува Пластични Проле

1 за Продажба/Отценети - Магнетни Багаж Вратата Фати - Носител - Клип - Latch за RV, Приколка, Camper, Моторни Дома, Карго Приколка,

DEN 748.80

Количина на стоки
Достапно

➊ Еден Раце Работа Лесно да ги Држи Вратите Отворени Без Нив Паѓа Надолу за Вас. ➋ Заменува Сонцето Оштетени/Скршени Пролет Натоварени Фаќа. ➌ Со Силна Вградени Магнети Спакувани во Сите Временски големо Влијание ABS Нема Подвижни Делови да се Скрши. ➍ Лесно да се Инсталира -Fit е Речиси Секоја RV, Патување Приколка или Петто Тркало Приколката. ➎ Монтажа Завртки и двојно двострано монтажа лента ВКЛУЧЕНИ Забелешка : препорачливо е Дека Лежиште на Пломби бидат Ставени Под Фати за Време на Инсталацијата да се Печат било Завртка Дупки.Camp N ви носи иновативни/забавно производи да се направи вашиот кампување искуство повеќе пријатни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди