.

.

ShieldNSeal Вакуум Печат Кеси (Јасно Патент Кеси Со Gusset Дното, 14.5 x 17.5)

ShieldNSeal Вакуум Печат Кеси (Јасно Патент Кеси Со Gusset Дното, 14.5 x 17.5)

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

6" Gusset.Вакуум Запечатува.Храна Безбедно.Shield N Печат Gusset Кеси за Заклучување во вкус, текстура, арома, исхрана & свежина, за било кој тип на храна, месо, производи, растенија.Супер Дебела (5мм), Трајни, BPA-free пластика.Најдобрите, најсилните, tightest вакуум топлина печат.Нашиот сите јасно кеси се обезбеди флексибилност во пакување .Комерцијални одделение flavorcomb канали овозможува sealers да вакуум од максималната воздух за вкупно свежина.Компатибилен со повеќето sealers.Тестирани за оптимални перформанси.Екстра големи димензии за масовно чување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди