.

.

Blistex Овошје Пијалаци Усна Moisturizers 3 Стапчиња 0.10 оз секој Пакет на 3

Blistex Овошје Пијалаци Усна Moisturizers 3 Стапчиња 0.10 оз секој Пакет на 3

DEN 351.60

Количина на стоки
Достапно

Blistex Овошје Пијалаци, SPF 15 0.1 оз. 3-Count (3-Pack).Blistex Овошни Пијалаци кои можете да sooth и хидрат усните со голема дегустација крем мешавини и витамини.Тие се занесе вашите усни како ниеден друг lip balm.На крем, сочни Овошни Пијалаци кои можете да balms се одликува со moisturizers и витамини Ц & E за мека и здрава усните.Овошје Smooties експлодираат со свежо-дегустација овошни вкусови.Три внимателно балансирана комбинации нека можете да изберете на која вкус искуство сакате, кога сакате : Бери Експлозија, Тројно Тропски или Диња Мешавина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди