.

.

Walthers камен-Темелник ХО Скала Градење/Структура Комплет Арт Деко Автопат Underpass

Walthers камен-Темелник ХО Скала Градење/Структура Комплет Арт Деко Автопат Underpass

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

На Арт Деко Автопат Underpass е единствена структура која додава рационализација стил на пост-30 години ера автопат сцени.Како ви се доставени, тоа ќе се справи со две нумери, но тоа е прилагодлив па може да се користи на една песна линија, или во комбинација со вториот полнење да се справи со три или повеќе песни.Песна проред е исто така лесно да се прилагоди за да одговара на многу модуларен изгледот стандарди.Овој лесен-за-изградба комплет доаѓа со делови моделирани во соодветни бои и ги вклучува реални decals.Карактеристики : Детални Дек; Уникатна 30 години Ера Стил; Слични Дизајни се Уште во Употреба Денес; Наоѓаат во Сите Делови на САД; Одговара на Една или Повеќе Песна Линии; Моделирани во Бои; Лесна Конструкција; Реални Decals.Мерки : 13-7/8 x 11 x 6" 35.2 x 27.9 x 15.2 cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди