.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со LTXtreme Слободен Стил Hoverboard - Дијамант Плоча | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Пр?

MightySkins Кожата Компатибилен со LTXtreme Слободен Стил Hoverboard - Дијамант Плоча | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal

DEN 981.60

Количина на стоки
Достапно

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажат свој уникатен стил со Силни Кожи за вашето Слободно-Стил Лебди одбор!Не ми се допаѓа Дијамант Плоча кожа?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така вашето Слободно-Стил Лебди одбор ќе биде како единствен како што се!.ИЗДРЖЛИВИ ЗАШТИТА ЗА ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра-тенок, ултра-издржливи, дамка-отпорни ламинатни винил со цел ефикасно да се заштити вашиот опрема од dings, инциденти, прашина, и абење на секојдневна употреба!Силен Кожа МЕКА кожа, винил покрие, не е направен од гума, силикони или пластична & тоа НЕ е ТЕШКО случај.ОДИ И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашите Силни Кожи винил decal лесно & со прецизност на вашиот Слободен Стил Лебди одбор благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.ЗАДОВОЛСТВО : Нашите пријателски, познавања персонал е тука да ви помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет!Ако имате било какви проблеми со вашиот ред или не сте задоволни од било која причина, само ги споделите со нас и ние ќе бидеме таму да им помогне!.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!Силен Кожи се произведува во нашата држава-of-the-art објект во West Palm Beach, Флорида, со гордост направени во U. S. A. !.

Карактеристики на понудата

Слични понуди