.

.

Компатибилен со Мали Apple Види 38mm, 40mm, 41mm (Сите Серија) Кожа Види Зглоб Бенд Рака Нараквица со Адаптери (Акварел Cacti Вкусен)

Компатибилен со Мали Apple Види 38mm, 40mm, 41mm (Сите Серија) Кожа Види Зглоб Бенд Рака Нараквица со Адаптери (Акварел Cacti Вкусен)

DEN 406.80

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен со : Apple се Види Серијата 1,2,3 (38mm), Серијата 4,5,6 (40mm), Серијата од 7 ( 41mm).Вклучува 2 нерѓосувачки челик адаптери за лесна инсталација.Нерѓосувачки челик C-форма затворач, едноставен и елегантен.Направен од Висок Квалитет на СТП кожа, водоотпорен, мазна и еластична.Над 1000 различни модели за да изберете од.Компатибилен со Мали Apple Види 38mm, 40mm, 41mm (Сите Серија) Кожа Види Зглоб Бенд Рака Нараквица со Адаптери (Акварел Cacti Вкусен).

Карактеристики на понудата

Слични понуди