.

.

На Clipper Џеб * Има Еден Clipper Или Тример

На Clipper Џеб * Има Еден Clipper Или Тример

DEN 234.00

Количина на стоки
Достапно

Има еден clipper или ножици.Удобно да ја чува и заштитува вашите clipper или ножици.Го задржува алатки на вашиот професија надвор на штети начин * Лесно месеци на било кој ѕид или кабинет. ( завртки вклучени ).Боја : ЦРНА * Приближна Големина : 3 7/8" висок x 2 7/8" широк x 2 5/8" длабоко.Clipper НЕ се вклучени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди