.

.

VOSAREA Розова Headband Ѕид Виси Носителот Организатор Складирање Новородено Бебе Девојка Headbands Лакови Scrunchie и Коса Додатоци очила за сонце за Прикажување Организатор

VOSAREA Розова Headband Ѕид Виси Носителот Организатор Складирање Новородено Бебе Девојка Headbands Лакови Scrunchie и Коса Додатоци

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Headband Носителот на Чување : држач за организатор широк спектар на бебе девојка headbands големина.Оваа симпатична бебе девојки headbands складирање носител е лесен и свитлива, лесен за чистење, носење и чување.Високо Квалитетен Материјал : се Направени од добри двојно се чувствува материјал, кој Не е лесно да се деформирани, но издржливи и едноставност.На headband организатор чување има силна јаже, погоден за виси на вратата, ѕид, плакарот на вашиот дом или продавница.Да зачувате Простор Дизајн : Ова headbands носител е идеален начин за централизирана екранот и погодност да го види и да го изберат за девојки коса додатоци брзо, тоа го прави вашиот гардеробер повеќе уреден и организиран.Тоа е минимум простор за вработување.Совршен Подарок : новороденото, headbands и лакови виси организатор е совршен за девојки, девојки, жени, жени, мајки како подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, .Тоа е одличен организатор на вашето семејство, пријатели и коса додатоци колектори.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е НАША 1 ПРИОРИТЕТ - ве Молиме да бидат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме Топ-Отценети Услуга на Клиентите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди