.

.

Suchtale Бања Контура Килим, Не се Лизга Тоалет У Облик Бања Мат (20x24 Темноцрвена) Вода Абсорбента Супер Меки Бушава Жанила Машина Перат Сува Екстра Дебели Совршен Absorbant

Suchtale Бања Контура Килим, Не се Лизга Тоалет У Облик Бања Мат (20x24 Темноцрвена) Вода Абсорбента Супер Меки Бушава Жанила Машина

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Супер меки и удобни : Поглезите вашите нозе, направен од висок квалитет и луксузен жанила, е повеќе огромни и до 2000g/см тежина.Густата и мека жанила помага да се смири уморни нозе и да ја задржите вашите прсти топло на ладно кат се чувствуваат крајната луксузно уживање, густина и plushness на жанила ќе ве изненади.Не се лизга : Nonskid дното е направен од висок квалитет на топла топи, кој е многу посилен и трајни производи за долготрајна употреба.Оваа анти-пропадна поддршка држи bathmat престојуваат во место цврсто да се избегне преминот и лизгање, бања мат ќе останете каде што сакате да биде.Ве молиме место на не-пропадна тоалет килим на СУВА МАЗНА КАТ само.Вода под bathroomrug може да предизвика да се лизга.Имајте дното на бања килим за да се исуши.Ултра Абсорбента : На микрофибер shag bathrug е многу повеќе absorbant од памук бања килими.Високо-куп жанила ткаенини помага да ги зачувате вашите подови од капе вода додека си излегов на бања, туш, спа, или добивање подготвени од страна на мијалникот.Водата на мат суши брзо, spruce до вашата бања за максимална ведрина и топлина.Машина Перат тоа е супер меки и се дизајнирани да траат со години низ тешки употреба и машина за перење, може да се користи во када страна, пред да потоне, или на кое било место каде што сакате поддршка и топлината на вашиот пети.

Карактеристики на понудата

Слични понуди