.

.

Митинг и Татнежот Bocce Игра со Топка Set - 8 Топки, Pallino, футрола, Мерење на Јаже - Повеќе Големини

Митинг и Татнежот Bocce Игра со Топка Set - 8 Топки, Pallino, футрола, Мерење на Јаже - Повеќе Големини

DEN 1057.44

Количина на стоки
Достапно

ЧАСА НА ПРИЈАТЕЛСКИ НАТПРЕВАР : играта на Bocce топката е класичен омилен меѓу спортски ентузијасти со години.Оваа целосна bocce комплет со 8 топчиња, а pallino, а мерењето на лента, и на носење е се што треба за да се добие добри времиња тркалање.Се ТОА било КАДЕ : Со трајни, водоотпорен складирање торба, овој компактен, лесен собата може да биде во забавува за било која се заедно.Без разлика дали се случува да се скара, фестивал, плажа, парк, frat партија, или роденден, нашите патување bocce игра е совршен додаток.ЛЕСНО ДА се НАУЧАТ : Ако никогаш не сте играле bocce двор топка, тоа е сосема лесно да се научат.А тоа бара некои вештини и практиката, тоа е одличен начин да уживате време со пријателите и додава забава елемент на било која партија.Дури и вашите деца ќе го земам прилично брзо.НОСЕЊЕ на ЛОГОТО : логото на вашиот сметководствена случај може да се разликува поради брендирање транзиција.Не грижете се, вие се уште се добива истиот одличен квалитет Bocce сет Топка, но вашата торба може да се каже Ден 1 Спорт, или може да имаат Митинг и Татнежот бренд.СОВРШЕН ПОДАРОК СЕТ : Обидува да излезе со еден умен и уникатен подарок за некој?Оваа bocce поле играта е одлична опција за луѓе кои сакаат игри и спортови.Подарок за родендени, housewarmings, graduations, свадби, Денот на Таткото, или на Божиќ.

Карактеристики на понудата

Слични понуди