.

.

Девојка Грб Топло Памук Грб водоотпорен Маскирани Деца Деца Зима Цвет Печати Паркови Outwear Маскирани Јакна

Девојка Грб Топло Памук Грб водоотпорен Маскирани Деца Деца Зима Цвет Печати Паркови Outwear Маскирани Јакна

DEN 1768.80

Количина на стоки
Достапно

бебе божиќ облека.Увезени. 4t момчиња облека.деца зимско палто затворање. ★ Времето за испорака е обично 7 ~ 14 дена или помалку. ★ Ве молиме споредете ја големината на табелата внимателно пред цел. ☀Материјал : Ова бебе е onesie snowsuit направени од полиестер и здрава надолу памук филтри, мек и удобен, да ги задржи вашето бебе топло и да се заштити нивната чувствителна кожа. ☀Windproof : Windproof ракави ви помогне заштитат вашето бебе против студот.Надолу грб блокови ветрот и има совршена големина худ дека останува на вашиот дете главата, да ги задржи вашето бебе топло. ☀Трајни Патент : Ова топло зима snowsuit е лесно да се стави на и полетување.Едно парче jumpsuits со патент се направи тоа лесно да се промени пелени и да се заштити бебето од студот. ☀Цртан филм Дизајн : Оваа симпатична цртан филм качулка дизајн jumpsuit ќе биде совршен начин да се облекуваат вашиот мало бебе со повеќе атракција за своите ноќта на Вештерките или Божиќ.Најдобар подарок за бебето момчиња и бебето девојки. ☀Совршен за зима секојдневно носење, ладно време, затворен, отворено, аикидо, ски и повеќе.Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Деца Бебе Деца Девојки Зимски Дебели Топло Parkas Маскирани Windproof Грб Outwear Јакна Опис на Производот : Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук Мешавина Шаблон Тип : Print Главната Боја : Како На Сликата Покаже Ракав : Долг Ракав Стил : Мода Стилски и моден дизајн се направи вашето бебе повеќе атрактивни Одлична за обичните, Секојдневни или photoshoot, исто така, една одлична идеја за бебе покаже подароци Што е направена од високо квалитетни материјали,Мека рака чувство, без било штета на вашиот бебешка кожа ве Молиме овозможи мала 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот прилагодување, ви благодариме за разбирањето! 1 инч = 2.54 см Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Грбот големина е поголема од нормално,ве молиме изберете вистинската големина за вашето бебе.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 PC Грб.

Карактеристики на понудата

Слични понуди