.

.

Мики Маус Инспириран и Мрачно Хартија Цевчиња - Црвено Црн Жолта боја Бело - 100 Пакет - Надвор од Кутијата Трудови Бренд

Мики Маус Инспириран и Мрачно Хартија Цевчиња - Црвено Црн Жолта боја Бело - 100 Пакет - Надвор од Кутијата Трудови Бренд

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

7.75 инчи x .25 инчи во дијаметар.Нема да добиете влажен или да се распадне. 100% Biodegradable.Совршен за Мики тематските роденден, бебе туш или само за забава.Пакување од 100 во 3 различни модели/бои.Овие глувчето уво хартија цевчиња се одличен малку додаток за вашиот следен партија или пикник.Совршен особено за роденден или карневал, тие се сигурни дека за да заличи вашето табела.Нашите цевчиња нема да се влажен или да се распадне.Секој пакет содржи 100 цевчиња кои се 7 3/4 инчи долго и 1/4 инчи во дијаметар.

Карактеристики на понудата

Слични понуди