.

.

Ѕвезда Micronics TUP500 TUP592-24 Монохроматски 203 dpi Приемот Печатач

Ѕвезда Micronics TUP500 TUP592-24 Монохроматски 203 dpi Приемот Печатач

DEN 6969.36

Количина на стоки
Достапно

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Со компактен стапало и поддршка за помалите хартија paints на TUP500 е добредојдена прилог на Ѕвезда Micronics' киоск печатач линија за да обезбедат решенија за голем спектар на апликации.На TUP500 карактеристики на водечка индустрија на брзината на печатење до 220 mm/сек и висока сигурност на MCBF на 60 Милиони Линии.Иновативни looping водител спречува хартија метеж со печатење на приемот во целост пред доставување на корисникот.Презентерот, исто така, користи Ѕвезда Micronics документ снимајте технологија да се повлече приходи левата страна на корисникот, што резултира во зголемување на документот за сигурност и почиста работа област.Бренд Име : Star Micronics Ethernet : Yes Form Фактор : Desktop Maximum Моно Брзината на Печатење : 8.66 во/s Maximum Print Resolution : 203 dpi Media Тип : Receipt Platform Поддржан од : Mac Platform Поддржан од : PCPrint Боја : Monochrome Product Семејство : TUP500 Product Тип : Директна Термичка Printer Recommended Употреба : Приемот Print USB : Yes Cutter Cutting Метод : Automatic Fonts & Emulation Language Емулација : ESC/POSGeneral Information Brand Име : Star Micronics Manufacturer Дел Број : 39470000 Manufacturer : Star Micronics, Inc Marketing Информации : Со компактен стапало и поддршка за помалите хартија paints на TUP500 е добредојдена прилог на Ѕвезда Micronics' киоск печатач линија за да обезбедат решенија за голем спектар на appl ЅВЕЗДА MICRONICS, КИОСК, TUP592-24, ТЕРМИЧКИ ПЕЧАТАЧ, 80 MM, ТЕРМИЧКИ ПЕЧАТАЧ, ТРИЕЊЕ, ПРЕЗЕНТЕР, БАРА НАПОЈУВАЊЕ 30781870 И ИНТЕРФЕЈС КАРТИЧКА.

Карактеристики на понудата

Слични понуди