.

.

VXB Бренд Јапонија MFBS-32 12mm да 12mm Јастуци-Тип Флексибилни Цевки од не ' Рѓосувачки Спојка Понесе 2 Дијаметар:12mm Спојка Должина: 42 Спојка Надворешниот Дијаметар:32

VXB Бренд Јапонија MFBS-32 12mm да 12mm Јастуци-Тип Флексибилни Цевки од не ' Рѓосувачки Спојка Понесе 2 Дијаметар:12mm Спојка Должина:

DEN 6324.48

Количина на стоки
Достапно

Спојување Понесе 1 Дијаметар : 12mm.Спојување Понесе 2 Дијаметар : 12mm.Спојување Должина : 42. Спојување Надворешниот Дијаметар : 32. 7-15 дена превозот.VXB Бренд, NBK Јапонија MFBS-32 12mm да 12mmstainless челик Јастуци-тип Флексибилни Coupling NBK Јапонија MFBS-32 12mm да 12mm Јастуци-тип Флексибилни Цевки од не ' рѓосувачки, ова е дното тип флексибилни цевки.На дното дозволува ексцентричност, angularmisalignment, и на крајот-се игра.Спојување Понесе 1 Дијаметар : 12mm Coupling Понесе 2 Дијаметар : 12mm Coupling Должина : 42 Coupling Надворешниот Дијаметар : 32 Material : Нерѓосувачки Steel Zero Backlash High torsional rigidity High Torque Constant Velocity Simple Design Made во Japan Quantity : One ALWEFMWrench вртежен момент(N-m)32mm13.5mm42mm21mm5.5mm M161.7 NBK Јапонија MFBS-32 12mm да 12mm Јастуци-тип Флексибилни Цевки stainless MFBS-32-12mm-12mm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди