.

.

XINSHAN Мали Дигитални Ултразвукови Почиста за 3D Печатач ултразвукови Чистење Рамка Пост Процесна Опрема По 3D Печатач Користење на Алкохол

XINSHAN Мали Дигитални Ултразвукови Почиста за 3D Печатач ултразвукови Чистење Рамка Пост Процесна Опрема По 3D Печатач Користење

DEN 1864.80

Количина на стоки
Достапно

Мерењето ,SUS304 ,Силни и брзи.Користете Ултразвукови почиста да се исчисти 3 D рамка со алкохол.Ние и ветуваме на три-годишна гаранција.УВ Лекување Кутија XSA-40 WUse Ултразвукови почиста да се исчисти 3 D рамка со alcoholcleaning машина може да се чистат прецизност електронски компоненти хардверски додатоци Накит Carburetor Eyeglass Прстен Инјектор за Гориво Стоматолошки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди