.

.

Турбо Воздух P5F5700100 Компресор

Турбо Воздух P5F5700100 Компресор

DEN 17808.48

Количина на стоки
Достапно

Пакет Димензии : 12 L x 26 H x 12 W (инчи).Пакет Тежина : 48.8 фунти.Земја на Потекло : Франција.Дел Број : P5 F5700100. Турбо Воздух P5 F5700100 Компресор.Вистински ОЕМ замена дел.Турбо Воздухот е меѓународен ладење компанија чии производи се популарни со foodservice операции ширум светот.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Карактеристики на понудата

Слични понуди