.

.

Дрвото Колиба Шеќер Слива Бобинки Шеј Шеќер Чистење, 18 мл., Ултра Хидратантен и Exfoliating Чистење за Негување од Суштинско значење за Нега на Тело (Четири Парчиња)

Дрвото Колиба Шеќер Слива Бобинки Шеј Шеќер Чистење, 18 мл., Ултра Хидратантен и Exfoliating Чистење за Негување од Суштинско значење

DEN 5757.60

Количина на стоки
Достапно

МИРИСА на одмор навиваат со празнична белешки на свежи Бобинки и топло, woodsy Black Currant.EXFOLIATING тело чистење отстранува досадна, сува кожа, за да се открие блескав, мека, мазна кожа.ДЛАБОКО го НЕГУВААТ и баланс на кожата хидратација за да им помогне на враќање на кожата е природен сјај.ШЕЌЕР е природен exfoliant кои ефикасно полирање на журка мртов на кожата, додека помагање да ја зголеми циркулацијата за да на површината на кожата.ПРИРОДНИ ШЕЈ ПУТЕР е познато да длабоко влогови, негуваат и омекне сува, кожа, додека помагање да се промовира еластичност.ДОБРИ НЕШТА : paraben слободни, вегетаријанци, сулфат слободни, алкохол слободни, не содржи формалдехид донатори, има не се лизга формула и долготраен мирис.Доживее интензивен ексфолиране и откриваат мека, блескав кожата со Дрво Колиба Чистење и некои празник навиваат во празнична мирис на Шеќер Слива Бери.Направени со Шеќер, Шеј Путер и низа на природни масла како Вечерна Јаглика, Авокадо, Macadamia, Сладок Бадем, Шафран и Портокал Масла.Дрвото Колиба е Шеј Шеќер Струже се ефикасни exfoliating тело струже кои ги отстраните досадна, сува кожа, за да се открие блескав, мека, мазна кожа.Шеќер е природен exfoliant кои ефикасно полирање на журка мртов на кожата, додека помагање да ја зголеми циркулацијата за да на површината на кожата.Природни Шеј Путер е познато да длабоко влогови, негуваат и омекне сува, кожа, додека помагање да се промовира еластичност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди