.

.

Царства на Amalur: Расчистување [Моментален Пристап]

Царства на Amalur: Расчистување [Моментален Пристап]

DEN 892.80

Количина на стоки
Достапно

Погледнете поголеми.Spurning на цврсти карактер класа системи најчесто се користи во RPGs за развој на ликовите, играта наместо да се фокусира на играчот во облик на "destines" која зглоб на одбраната комбинации на способности и опремени предмети и оружје прикачени на нивниот карактер како играта напредува.Царства на Amalur : Претпоставка е еден играч Акција играње на улоги Игра (RPG) поставена во сосема нова игра фантазија светот на Amalur.ЕА МОЖЕ ДА ОБЕЗБЕДИ ОДРЕДЕНИ ПОЕДИНЕЧНИ СОДРЖИНИ И/ИЛИ НАДГРАДБИ ЗА ДА НЕМА ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ, АКО И КОГА НА РАСПОЛАГАЊЕ.Истражуваат длабоко нивоа на ученост во универзумот steeped во 10.СЕРИСКИ КОДОВИ СЕ НЕПРЕНОСЛИВ ЕДНАШ СЕ КОРИСТИ.Спасување на светот искинати освен од еден маѓепсан војна и контрола на копчињата за бесмртност како прв воин некогаш да бидат воскреснати од костец на смртта. Салваторе, Тод Mc Farlane и Кен Rolston; посебни драматични и мерењата напади, како и повеќе во-игра трки.Овие катастрофални напади се мери како играчи текот на времето се движи кон посебен "Судбината на Енергија" моќ метар.Уникатен напади се врзани за вашиот избор на оружје, оклоп и стратегии.Откривањето на тајните на Amalur во стотици часа на игра извонредно, од жив град на Rathir да огромното регионот на Dalentarth да суровата занданите на Brigand Сала Понори.COM/ABOUT) И РЕГИСТРАЦИЈА СО ЗАТВОРЕН за еднократна УПОТРЕБА СЕРИСКИ КОД ПОТРЕБНО ДА се ИГРА, ПРИСТАП БОНУС СОДРЖИНА (АКО ги има) И да ПРИСТАПИТЕ до ONLINE УСЛУГИ.Вбројувајќи го носи белегот на секоја од овие визионери, melding епска, мајстор-направена приказната, богата графика и срце-запирање на анимации, и огромна отворен свет истражување.Gameplay Kingdoms на Amalur : Претпоставка е еден играч Акција доделување на улога која мешавини нов пристап кон карактер развој со интуитивни, но сепак предизвикувачки во реално време борба.COM/2/SERVICE-UPDATES.Дополнителни функции вклучуваат : писмена и дизајн таленти на Р. Салваторе.Дополнителни функции вклучуваат unscripted реално време битки против големи непријатели, меле и се движи оружје и непријателот можности за означување се движеше или доцнење на напади.Активна борба, игра голема улога во играта како играчи истражуваат Отворена средина на играта на потраги кои ги донесе во контакт со сите видови на суштества.000 години на фикција, создадена од страна на New York Times најпродавани автор R. Салваторе и во комбинација таленти на Тод Mc Farlane, креаторот на Потомство серија, Кен Rolston, главен дизајнер на Старец Свитоци III : Morrowind и Старец Свитоци IV : Заборав, и тимот на Биг Огромен Игри.Amalur : Нов RPG Царството со Докажано Pedigree Kingdoms на Amalur : Вбројувајќи се одвива во Amalur, сите нови игра универзумот населени од страна на разни раси на луѓе и исполнети со илјадници години историја.Беспрекорно се интегрира магична и вечната напади како што се на голем број на непријатели во големата борба секвенци и заврши ги исклучите со брутална Fateshift убива.Ликовите внесете го игра како нешто на празно чеша, откако тие се воскреснати од мртвите страна на мистериозната "И на Души" по големиот во играта конфликт.EULAS И ДОПОЛНИТЕЛНИ ОБЕЛОДЕНУВАЊА МОЖЕ ДА СЕ НАЈДЕ НА WWW.Дополнителни Screenshot-Лесна меле Бара Потекло сметка за инсталација и активирање на ИНТЕРНЕТ КОНЕКЦИЈАТА, ЕА/ПОТЕКЛО СМЕТКА, ПРИФАЌАЊЕ НА ПРОИЗВОДОТ И ПОТЕКЛОТО за КРАЈНИОТ КОРИСНИК ЛИЦЕНЦА ДОГОВОРИ, ИНСТАЛАЦИЈА НА ПОТЕКЛО КЛИЕНТСКИ СОФТВЕР (WWW.Играта исто така има моќен бавно движење напад можности нарекува "Fateshift Убива" предизвикани од специфични ситуации и/или опремени објекти.Покрај тоа што е поставката за Расчистување, оваа богата светска, исто така, ќе послужи како основа за идни транс-медиуми забава искуство, вклучувајќи книги, играчки, стрипови, и на планираните КАЈГАНА (Масовно Мултиплеер Онлајн RPG) видео игра се уште да бидат објавени.

Карактеристики на понудата

Слични понуди