.

.

RVCA Мажите Yogger Тренингот Краток

RVCA Мажите Yogger Тренингот Краток

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Перформансите на кратко, моќта мрежа странични џебови.Gusset, zippered задниот џеб.Рефлексивни RVCA и VA логоа.Outseam : 17in.За RVCA, тоа е се за денес, утре и живот, како да се на големата слика.Тоа е за инспирирање на нашата генерација, обезбедување нешто на содржината и култура и над сите да го прават тоа со интегритет и како обединетите семејство, блиску поврзана заедница.

Карактеристики на понудата

Слични понуди