.

.

Над Вратата Виси Складирање Торби: Врата Назад Чевли Организатор Неткаени Складирање Џебови Чевли Држач за Пропелер Дребулии Организатор Ѕид Pendant Складирање Торб?

Над Вратата Виси Складирање Торби: Врата Назад Чевли Организатор Неткаени Складирање Џебови Чевли Држач за Пропелер Дребулии Организатор

DEN 477.36

Количина на стоки
Достапно

Што виси торба е направен од не - плетени ткаенини материјал, безбедно, нежен и трајни производи за употреба.Нашиот добро направен складирање торбичка може да ви помогне да ги организирате дребулии, и да ви обезбеди уреден простор.Парична казна изработка на овој виси складирање торбичка овозможува да подолг сервисен живот и деликатна детали.Разумни и мулти - grid виси дизајн може да се спаси повеќе простор.Заслужуваат да имаат еден.Тој има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, кои ви даваат добра користење на искуство.Опис Над Вратата Виси Складирање Торби : Врата Назад Чевли Организатор Неткаени Складирање Џебови Чевли Држач за Пропелер Дребулии Организатор Ѕид Pendant Складирање Торбичка за Домашна Кујна Бања.Карактеристики - Боја : Сива - Материјал : Не - плетени ткаенини - Големина : 57. 38 X12. 58 X0. 20in Пакет Вклучувајќи 1 x складирање торба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди