.

.

QIANSDZSW диоди 5PCS 15A 1000V НАТОПИ-4 диоди Мост Rectifier GBU1510

QIANSDZSW диоди 5PCS 15A 1000V НАТОПИ-4 диоди Мост Rectifier GBU1510

DEN 878.40

Количина на стоки
Достапно

Висок светлост, ниска електрична потрошувачка на енергија,животна средина пријателски, без олово или жива.Здрав извор на светлина, без трепка, твоите очи, не ќе се чувствувате уморни, под светлината.Не се безопасни за кожата и очите.главно донесен и квалитетни алуминиумски легури база, тоа е исток за да прахосвам топлина, безбедно и издржливи.Сите различни видови на супер светло диоди се одделени во уредни комплет кутија и јасно означени.Може да се користи како светло украси, факели, играчки, подароци, автомобил декорација, светлина кутија рекламирање, сигналот индикатор, боја прикажува, дијагностички или за аналитичка опрема и др. 15 A 1000 V диоди мост rectifier Ако Напред Тековната : 15 APeak Обратна Напон : 1000 V.

Карактеристики на понудата

Слични понуди