.

.

GEERUI за Chevrolet Копче Фоб Покрие случај Школка Покрие TPU Заштитник Носителот со Клучните Синџир за Chevrolet Chevy 2019 2020 2018 2017 Година Malibu Camaro Cruze Траверс Искра Equinox Sonic Volt Болт (Ц

GEERUI за Chevrolet Копче Фоб Покрие случај Школка Покрие TPU Заштитник Носителот со Клучните Синџир за Chevrolet Chevy 2019 2020

DEN 261.12

Количина на стоки
Достапно

Одговара на Модели : 2 3 4 5 копчиња 2016 2017 2018 2019 2020 Chevrolet Chevy Malibu Camaro Cruze Траверс 2019 Equinox Искра Sonic Volt Гром smart далечинскиот клуч(НЕ ОДГОВАРА Флип/Pop-Out/Виткање Клучот), pls се провери вашиот автомобил копче изгледа иста со нашата објектот пред ио го купат.Ова копче на далечинскиот фоб покрие случај е лесно да се инсталира и совршен сит се вклопуваат,тоа се чувствува меко и удобно во рака, изгледа одлично и кул.Ова копче фоб случај маска е направена од премиум мека TPU whice е здрава и безбедноста за вас.И тоа е издржлив за користење и лесно да се чисти.Совршено се вклопуваат и Одличен Функција,влезете сигнал не се погодени.Ве молиме споредете рекламите фотографии со вашиот клуч остри пред да го купите овој објект,Пакет вклучуваат : 1pcs TPU копче случај. (КОПЧЕ СИНЏИР НЕ Е ВКЛУЧЕН).Материјал : Мека TPU Одговара за : 2016 2017 2018 2019 2020 Chevy Malibu Camaro Cruze Траверс Искра Sonic Бис Trax Volt Гром Equinox 2/3/4/5 Пакетот Вклучува : 1pcs TPU копче случај Забелешка : ве Молиме споредете ги сликите со твоите копчето, пред да ги купите овој објект.

Карактеристики на понудата

Слични понуди