.

.

Сет од Осум (8) 53 3/4 Инчен Full/Двојна Големина Цврсто Дрво Поддршка Кревет Slats|Употреба со CC КОЛЕКЦИИ Креветчето Конверзија Колекции|Платформа Рамка за Душек|Bunkie Од

Сет од Осум (8) 53 3/4 Инчен Full/Двојна Големина Цврсто Дрво Поддршка Кревет Slats|Употреба со CC КОЛЕКЦИИ Креветчето Конверзија

DEN 784.80

Количина на стоки
Достапно

✅ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Вклучува 8 дрво Slats со завртки да affix во кревет шини - 53.75 инчи долго. ✅ СПАСИ $$$ СО ОВАА ГОЛЕМА ADD-ON - за Да се користи заедно со креветот шини или CC КОЛЕКЦИИ конверзија колекции (види листа на компатибилни колекции подолу). ✅ ДУШЕК МОЖЕ да СЕ ПОСТАВИ ДИРЕКТНО НА SLATS - Води душек од доделување, обезбедување на вас со добро поддржан спиење и ја зголемува животот на вашиот душек. ✅ НИЗОК ПРОФИЛ РЕШЕНИЕ ДРЖИ НИЗОК КРЕВЕТ ЗА ВАШИОТ САКАН - се Користи наместо кутија пролет за брза и лесна инсталација - Нема Собрание Потребен - Не Кутија Пролет е Потребно. ✅ СИЛЕН И ЗДРАВ ПОДДРШКА на Квалитет, изградба обезбедува доволно поддршка за вашиот душек без потреба за boxspring - изработени од 100% цврсто дрво, не иверица.Идеална add-on за одгледување на децата, како што не ќе се подигне на душек, овие slats ќе се обезбеди родителите со мир на умот знаејќи дека нивните деца ќе бидат во можност да се искачи во и надвор од креветот полесно за свој.Продолжи животот на вашиот душек - цврсто дрво кревет поддршка slats се специјално дизајнирани за да се обезбеди траен поддршка, па дури и губење на дистрибуција за вашиот душек.

Карактеристики на понудата

Слични понуди