.

.

24 Компјутери 1/2 x 12 Замена Појас за Полнење за Работа Остри Оригинални Нож & Алатка Острилка и Комбо Нож Острилка (WSKTS & WSKTS-KT) - 80/120/240/400/1000/1200 Жито

24 Компјутери 1/2 x 12 Замена Појас за Полнење за Работа Остри Оригинални Нож & Алатка Острилка и Комбо Нож Острилка (WSKTS & WSKTS-KT)

DEN 166.80

Количина на стоки
Достапно

【КОМПАТИБИЛНОСТ】 На : 1/2" x 12" Замена Појас Комплет за Работа Остри Оригинални Нож & Алатка Острилка и Комбо Нож Острилка (WSKTS & WSKTS-KT). 【ШТО се ВКЛУЧЕНИ】 : 24 Компјутери 1/2" X 12" Нож Острилка Пескарење Ленти, вклучувајќи и 4 парчиња 80 Жито Циркони ремени, 4 парчиња 120 Жито Циркони ремени, 4 парчиња 240 Жито Алумина ремени, 4 парчиња 400 Жито Алумина ремени, 4 парчиња 1000 Жито силициум карбид ремени, 4 парчиња 1200 Жито силициум карбид појаси. 【КОНКУРЕНТНА ЦЕНА】 : НИЕ СМЕ ПРОИЗВОДИТЕЛ!Ние може да обезбеди ПОВЕЌЕ конкурентна цена, и во меѓувреме се ИСТИ, дури и на ПОДОБАР квалитет појаси.Дали сте загрижени за тоа ќе го добиете она што го плаќаат?Како професионален пескарење појас производителот, ние се посвети на себе да се направи најдоброто пескарење појаси.Ако имате нешто разочарани на нашите производи, ве Молиме Контактирајте со Нас.И Ние ќе ви ги даде слободна замена за полнење или безусловно наплата.Пробајте го ова, немаш ништо да изгубите!. 【СТАБИЛЕН и СИЛЕН ЗГЛОБОВИТЕ】 : Прецизност инженерните двојна насока лента зглобовите овозможи непречено транзиција во која било насока. 【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПОЈАС за ПОЛНЕЊЕ】 : Како професионална пескарење појас производителот, по стотици испитувања, сметаме дека за нож sharpner, најдобриот материјал за крупен чакал е циркони, за средни ронки е алумина и за казна ронки е силициум карбид.Така нудиме оваа Замена Појас за Полнење за совршен острат.Замена Појас за Полнење е компатибилен со за Работа Остри Оригинални Нож & Алатка Острилка и Комбо Нож Острилка (WSKTS & WSKTS-KT).Големина : 1/2" * 12" Пакет Вклучуваат : 4 парчиња 80 Жито Ремени (Циркони) 4 парчиња 120 Жито Ремени (Циркони) 4 парчиња 240 Жито Ремени (Алумина) 4 парчиња 400 Жито Ремени (Алумина) 4 парчиња 1000 Жито Ремени (Силициум Карбид) 4 парчиња 1200 Жито Ремени (Силициум Карбид) Карактеристики : Микс од Циркониум, Алумина и Силициум Карбид да се земе секој работ од досадна и опасно да СТРАШНО ОСТАР.Најдобро за hogging, мелење и обликувањето на вашиот нож или други алатка острат.Анти затнување соединенија се спротивстави на вчитување нагоре.Индустриски одделение смола сврзување се протега на животот на овие појаси.Стабилна и силна зглобовите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди