.

.

FAKEME Златна Врти Свеќа Носителот Ротирачки Votive Свеќа Носителот Складирање Фах Плоча, Дома Светилник Centerpieces за Љубовник, денот на Благодарноста, Божиќ - Велосипед Же?

FAKEME Златна Врти Свеќа Носителот Ротирачки Votive Свеќа Носителот Складирање Фах Плоча, Дома Светилник Centerpieces за Љубовник,

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Квалитетен Материјал - Направен од високо-квалитет на метал, силни и издржливи.Лесно да се соберат и да го користите.Магнетното дизајн им овозможува на ротирачки свеќник да биде слободно да се замени за складирање послужавник.Ротирачки Дизајн - Тоа автоматски да се ротира кога тоа добива топлина од свеќа и исто така ротира кога ветрот дува.Декорација ќе се рефлектираат светлина и се шири на околните ѕидови и тавани.Многу погодна за романтични специјални вечери.Симпатична Модел - мешани дизајниран ,со многу симпатична.Може да се користи како подарок за пријатели кои сакаат свеќници.Answer : ___________________________ Note : (со исклучок на свеќи).Материјал : Железо.Широко се Користи - се Користи за домашна декорација, партија украси, фото реквизити, барови, кафулиња, итн.Божиќна свеќа држачот е многу погодна за Божиќ/свадбена/семејство декорација.Опис : - Квалитетни Материјали - Направен од високо-квалитет на метал, силни и издржливи.Лесно да се соберат и да го користите.Магнетното дизајн им овозможува на ротирачки свеќник да биде слободно да се замени за складирање послужавник. - Ротирачки Дизајн - Тоа автоматски да се ротира кога тоа добива топлина од свеќа и исто така ротира кога ветрот дува.Декорација ќе се рефлектираат светлина и се шири на околните ѕидови и тавани.Многу погодна за романтични специјални вечери. - Симпатична Модел - мешани дизајниран ,со многу симпатична.Може да се користи како подарок за пријатели кои сакаат свеќници.Answer : ___________________________ Note : (со исклучок на свеќи) - Широко се Користи - се Користи за домашна декорација, партија украси, фото реквизити, барови, кафулиња, итн.Божиќна свеќа држачот е многу погодна за Божиќ/свадбена/семејство декорација.Спецификација : - Материјал : Железо - Боја : Златна - Лента Големина : 17.8 cm/7.01 инчен , Род : 18.5 cm/7.28 inch Package Вклучува : 1 Парче Врти Свеќа Holder Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Карактеристики на понудата

Слични понуди