.

.

Станот/Фиксни Ѕид Заградата за Panasonic Viera ТЦ-P65VT25 65 инчен Плазма HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил

Станот/Фиксни Ѕид Заградата за Panasonic Viera ТЦ-P65VT25 65 инчен Плазма HDTV ТВ/Телевизија - Низок Профил

DEN 1631.52

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен Со : Panasonic Viera ТЦ-P65 VT25. Боја : Црна отпорен на гребење заврши.Низок Профил става вашиот ТВ само 1.3" инчен надвор од ѕидот.Максимална Тежина Капацитет : 220 кг.Брз и лесен за инсталација со вклучена монтажа хардвер.

Карактеристики на понудата

Слични понуди