.

.

Вратило Јака, Стега, 1Pc, 9/16 Во, 303, СКОПЈЕ

Вратило Јака, Стега, 1Pc, 9/16 Во, 303, СКОПЈЕ

DEN 532.56

Количина на стоки
Достапно

'Вратило Јака, Стандард, се Стега, Број на Парчиња 1, 9/16 Во.Создаден Кол., Материјал 303 Нерѓосувачки Челик, Надвор Кол. 1-1/4 In., Ширина 7/16 Во., Царинење Кол. 1.448 Во., Завртка Големина #10-32, Завртка Материјал Од Не ' Рѓосувачки Челик, Работа Темп.Опсег -40 Степени на 350 Степени F'.

Карактеристики на понудата

Слични понуди