.

.

NAWONGSKY на Жените Тенис Pleated Здолниште

NAWONGSKY на Жените Тенис Pleated Здолниште

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

95% Полиестер, 5% Spandex.Патент затворање.Патент затворање.Материјал : Полиестер.Ние Подобрување на Квалитетот за Ова Здолниште кои Pleated И во Добра Форма.Безбедност Шорцеви Во Прилог.Еластична Clousure, се Водат Бенд Дава Удобен и Многу Соба Носи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди