.

.

Стискаш Шише, Accordian, 1 мл, PK5

Стискаш Шише, Accordian, 1 мл, PK5

DEN 328.80

Количина на стоки
Достапно

Цена За : Секој Тип : Хармоника Луер Заклучување Апликација : Идеален За Издавање, Течење Слободни Течности, Лепила, Растворувачи, Прашоци, Масла И Пасти Вклучува : - Предмет : Стискаш Шише Материјал : Ниска Густина Полиетилен Боја : Проѕирна Димензии : 1 мл.Должина : - Земјата на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Стискаш Шише, Хармоника Луер Заклучување, Ниска Густина Полиетилен, Проѕирен, Големина 1 мл., Идеален За Издавање, Течење Слободни Течности, Лепила, Растворувачи, Прашоци, Масла И Пасти, За Употреба Со Издавање Игли, Пакет Количество 5 '.

Карактеристики на понудата

Слични понуди