.

.

Ilford Multigrade IV РК Делукс Смола Обложена VC Хартија, 8x10, 100 Pack (Сјајни)

Ilford Multigrade IV РК Делукс Смола Обложена VC Хартија, 8x10, 100 Pack (Сјајни)

DEN 2759.76

Количина на стоки
Достапно

Ilford Multigrade IV РК Делукс е премиум квалитет променлива разлика од хартија со светла база на багра.Сликата боја останува кул-да-неутрални дали гледа во бел ден или флуоресцентни светлина.Multigrade IV РК е дел од Ilford Multigrade систем и е целосно компатибилен со сите постојни Multigrade филтри и опрема.Тоа е подеднакво погоден за печатење од конвенционалните негативи и од XP2 Супер негативи. 8 x 10", Сјајна површина, 100 лист кутија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди