.

.

Под Оклоп Девојки' Ua Логото Raglan Сп

Под Оклоп Девојки' Ua Логото Raglan Сп

DEN 350.40

Количина на стоки
Достапно

65% Полиестер, 35% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Дарежлив, порелаксирана одговара.Ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Влага транспортен систем фитили пот & суши брзо.Дарежлив, порелаксирана одговара.Ткаенина е брзо сушење, ултра-меки & има повеќе природни чувствуваат.Влага транспортен систем фитили пот & суши брзо.

Карактеристики на понудата

Слични понуди