.

.

LANLEO 6 Парови на детски Зимски Дебели и Топло, Меко Симпатична Животно Екипажот Волнени Чорапи За Деца на возраст Момчиња Девојчиња

LANLEO 6 Парови на детски Зимски Дебели и Топло, Меко Симпатична Животно Екипажот Волнени Чорапи За Деца на возраст Момчиња Девојчиња

DEN 364.80

Количина на стоки
Достапно

Еластична,Акрилик,Полиестер,Spandex,Волна.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЗИМСКИ ЧОРАПИОвие чорапи се изработуваат од 40% Волна, 30% Полиестер, 20% Акрил,10% Spandex.Супер дебела, мека на допир, диши слободно да ги апсорбира потта, овие чорапи ќе се задржи малку прсти топло за деца.ДОБРО ЕЛАСТИЧНА ВОЛНЕНИ ЧОРАПИ ГОЛЕМИНАТри големина за избор : се Вклопува до 1-3, 4-7, 8-12 Години.Совршено се вклопуваат - Удобно еластична дизајн на ткаенината која не е тесна, тоа е лесно да се стави на и не се притисне нозе. 6 ПАРОВИСимпатична девојки и момчиња чорапи со atractive бои и симпатична мачка шема дизајн, лесно да одговара на облека секојдневни, како и покажува вашите Деца прекрасна и активен карактер.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКАВашите деца би можеле да се носат овие новина екипажот чорапи дали во затворени простории или на отворено.Совршен за спортови, училиште, пуштате, и дневни секојдневен носат, божиќ чорапи во зимската сезона или во било ладно време области.СМЕШНИ ПОДАРОК ИДЕЈАВисокиот квалитет на волнени чорапи е одличен подарок идеја што можете да изберете за вашиот син/ќерка, внук/внука, вашите пријатели' дете момче/девојка во нивните родендени и Божиќ подарок.LANLEO е бренд на избор за родители и деца.Ние испорачува деца чорапи, кои се супер удобно(квалитет на ткаенини), трајни(цврст структура), забава и стилски(симпатична дизајни).Одлично за lounging околу вашиот дом, особено на студени утра!Редовни чорапи не ја спречи твоите нозе од студот, но нашите волнени чорапи ги задржи нозете toasty ден и ноќ.Дебела и нејасни внатрешниот за додаде топло и пријатно.Овие се згусне зимски чорапи за момчиња и девојки се големи ладното време опрема.Направи Дете Среќен Со Прекрасен Подарок!Ние знаеме деца треба добро и ви нудиме СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ сет на деца зима и топло, fuzzy пантофли чорапи за сите ваши малку ангели потреби!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди