.

.

Б.К Ресурси BKWSE-1248-ПР Нерѓосувачки Челик Ѕид Полица со Тенџере Багажник, 12x 48

Б.К Ресурси BKWSE-1248-ПР Нерѓосувачки Челик Ѕид Полица со Тенџере Багажник, 12x 48

DEN 1559.76

Количина на стоки
Достапно

Б.К Ресурси Ѕид Полица со Тенџере Решетката е Совршен 18/430 Нерѓосувачки Челик Полица за употреба во Хотел, Ресторан, Бар, Дом, Канцеларија, Болница, Магацин, Кујна, Перална, Гаража, Нови простории или Комерцијални Амбиент.Полица Мерки 12" Во Длабочина x 48" Во Должина, Што се карактеризира со 1.5" Задните Turnup и вклучува (2) 8" Агол Поддршка Заградата и (4) Двојно Prong Тенџере Куки.Тоа е NSF заверена да се исполнат строги стандарди за јавната здравствена заштита.Б.К Ресурси е водечки снабдувач на Нерѓосувачки Челик производи, водоводни материјали, комерцијален гас црева, и ладење.Б.К Ресурси се стреми да развива производи кои се изградени до последниот, да заштедат време, да се зголеми ефикасноста и да го понуди вредност до крајниот корисник.Б.К Ресурси производи може да се најде во водечките ресторани, барови и ноќни клубови, универзитети, стадиони и храна камиони на национално ниво.

Карактеристики на понудата

Слични понуди