.

.

ХО Скала СП Јужниот Пацифик Железници 2 Bay Опфатени Хопер #400285 ХО Мерач

ХО Скала СП Јужниот Пацифик Железници 2 Bay Опфатени Хопер 400285 ХО Мерач

DEN 583.20

Количина на стоки
Достапно

1954400. БРЕНД НОВИ ВО КУТИЈА!!!НИКОГАШ НЕ КОРИСТАТ!!!.МЕРАЧ : ХО КОЛОСЕК.МИН КРИВА : 18".ДОЛЖИНА : 4 3/4".БРЕНД НОВИ ВО КУТИЈА!!!НИКОГАШ НЕ КОРИСТАТ!!!ОПЕРАТИВЕН ЗГЛОБ COUPLERS СЛОБОДНИ КАМИОНИ ВОЗЕН w/ МЕТАЛНИ ТРКАЛА СОЛИДЕН ДИЗАЈН ЗА РАЦЕ НА ИГРА МЕРАЧ : ХО МЕРАЧ МИН КРИВА : 18" ВО ДОЛЖИНА : 4 3/4".

Карактеристики на понудата

Слични понуди