.

.

Sentry Снабдување 650-3009-8 Pilaster Чевли, Вклопува 8In Pilasters, од Нерѓосувачки Челик, Градежништвото, Овална Крајот, Пакување од 1

Sentry Снабдување 650-3009-8 Pilaster Чевли, Вклопува 8In Pilasters, од Нерѓосувачки Челик, Градежништвото, Овална Крајот, Пакување

DEN 333.36

Количина на стоки
Достапно

Тоалетот партиција хардвер користи за замена на оштетени или исчезнати pilaster чевли. 22 мерач x 8 инчен x 3 инчен чевли.Сатенски финиш. 22 мерач нерѓосувачки челик чевли.Сврзувачки елементи не се опфатени со оваа точка.Овие pilaster чевли се изградени од 22 мерач од не ' рѓосувачки челик и тие доаѓаат во сатенски финиш.Тие се карактеризираат 3 инчи висок стигне и овална завршува.Водител на загради се продава одделно за pilaster чевли инсталација.

Карактеристики на понудата

Слични понуди