.

.

YinXiong Декоративен Стил HDMI Ѕид Плоча Со Краток Кабел (2Ports, Црна)

YinXiong Декоративен Стил HDMI Ѕид Плоча Со Краток Кабел (2Ports, Црна)

DEN 1684.80

Количина на стоки
Достапно

Совршен за домашно Кино Системи, Ѕид порта џек голема за видео игра системи, ТВ кутии, и повеќе.HDMI 2.0 Најновата Верзија - Поддржува 4 K, 3 D, ЛАК и Наназад Компатибилен - Кој флексибилен женски-да-женски кабел, ова pigtail штекер плоча ви овозможува брзо и лесно да пристапите до HDMI.Брзо Поставување, Инсталирајте вашата 2-парче ѕиден приклучок вметнете во само неколку минути, одговара на стандард ѕиден штекер плоча.Бело/Црна Боја Натпревари Вашиот Дом, плоча Приклучок ви овозможува да одговара на сите вашиот ѕид плочи во вашиот дом.Нов Клуч HDMI Стил И Завртка Слободни Назад Конектор : Нема повеќе грижи од назад кршење на конекторот за време на инсталацијата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди