.

.

БИК Гел-Ocity Гел Пенкала, Средна Точка Стигнале (0.7 mm), Црвено Мастило Гел Пенкало, 12-Count

БИК Гел-Ocity Гел Пенкала, Средна Точка Стигнале (0.7 mm), Црвено Мастило Гел Пенкало, 12-Count

DEN 201.12

Количина на стоки
Достапно

Мазна пишување, refillable стигнале гел пенкало совршен за секоја прилика.Различни мастило текови постојано за различни задачи.Contoured зафат за удобно пишување.Модерен проѕирен барел ви овозможува да видите останатите мастило снабдување.Удобен стигнале дизајн поставува и retracts совет со еден клик. 0.7 мм среден точка создава живи линии.Refillable гел мастило пенкала БИК Гел Refills се продава одделно (достапни во црна или сино мастило само).

Карактеристики на понудата

Слични понуди