.

.

XMDD Шапка Рек Чанта Организатор Закачалка Плакарот, Чанта Носителот Ротирачки Рек Плакарот Куки Вратата Куки Закачалка за Ѕид Виси Мажите Врски Жените Shawls Ремени П?

XMDD Шапка Рек Чанта Организатор Закачалка Плакарот, Чанта Носителот Ротирачки Рек Плакарот Куки Вратата Куки Закачалка за Ѕид Виси

DEN 1564.80

Количина на стоки
Достапно

Пластика.Увезени.Пакет и Големина на : Вклучува 4 ПАРЧИЊА двострано куки,10.2 инчен×3.7 инчен.Уникатен Дизајн : На јадицата глава може да ротира 360°,што го Прави полесно да се најдат предмети.На кука може да се прилагоди според потребите и може да се расклопуваат, кога не е во употреба.На лак-форма кука дизајн е дизајниран да се откажам торба без деформација,има одбивни и виси Безбедна,Постои виси дупка дизајн на дното, која може да се користи во повеќе купишта, со користење на вертикална простор.Производ Материјал : користете дебели PP материјал,Може да носи тежината на 3.3 Фунти, Силни и издржливи.Широк Спектар На Употреба : може да се користи во гардероби,Зад врати, ѕидови, и може да се користи за да се откажам чанти, ремени, врски, шалови, облека, капи.Лесен и брз да се земе.Лесен За Користење : Вметнете ја кука косо од погоре во картичката дупка од телото, се Повлече надолу на јадица на стрелките во насока На јадицата ќе бидат поправени.Опис на производот : Пакет И Димензии : 4 ПАРЧИЊА двострано Куки,10.2 инчен×3.7 инчен,Може да издржи 6 Pounds Material : Plastic Multifunctional Додаток Закачалка Карактеристики : 360°вртливата двострано кука,Со кука може да се прилагоди според потребите и може да се расклопуваат, кога не е во употреба.На лак-форма кука дизајн е дизајниран да се откажам торба без деформација,има одбивни и виси Безбедна,Постои виси дупка дизајн на дното, која може да се користи во повеќе купишта, со користење на вертикална space Scenes ќе бидат Користени : Одлична за спалната соба плакарот, зад вратата, бања,За складирање на Мажите Врски Жените Shawls Ремени Додатоци за Облека.

Карактеристики на понудата

Слични понуди