.

.

UXZDX CUJUX Овална Уметник Акварел Боја Четка Уметност Мека Четка Сликарство Пенкало за Gouache Мијат/Четка Уметност Резерви

UXZDX CUJUX Овална Уметник Акварел Боја Четка Уметност Мека Четка Сликарство Пенкало за Gouache Мијат/Четка Уметност Резерви

DEN 5080.32

Количина на стоки
Достапно

Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој кој се забавуваат во сликарство.Растворливи Или Не : Боја.Рачка Материјал : Дрво.Тип : Акварел Четка.Тип : Други.Тоа одлична за четка и измијте техники, Одличен за акварели, gouache, илустрација, анимација и rendering Durable лесен-за-чистење на косата се направи расчистување на snap.Одличен подарок за вашите деца, пријатели, почетници, уметници или секој кој се забавуваат во сликарство.Растворливи Или Не : Paint Handle Материјал : Wood Type : Акварел Brush Type : Other Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме.

Карактеристики на понудата

Слични понуди