.

.

Жените Девојка Кадрава Неуредна Се Зголеми Updo Пунџа Hairpiece Синтетички Potnytail Scrunchie Коса Extentions (1# Џет Црна)

Жените Девојка Кадрава Неуредна Се Зголеми Updo Пунџа Hairpiece Синтетички Potnytail Scrunchie Коса Extentions (1 Џет Црна)

DEN 158.16

Количина на стоки
Достапно

Материјал : 100% рачно изработени - висок квалитет синтетички влакна влакна за да се обезбеди природност, сјај, мекост и удобност кои се многу блиску до вистинска човечка коса.Гаранција За Квалитет : Евтини, На Големо Цена.Брза испорака, голем број на акции единици за итна испорака, бесплатен превозот од USPS Прва Класа, 2-4 дена за испорака.Употреба сценарио:Партија свадба Ден.убава коса updo самоуверено повторно, додека ужива во вниманието на своите добивање!Ќе се одржи вашата коса во место.Можете исто така да ги добиете инстант коса волумен со природен изглед и со различни бои на располагање.Гениј начин да заштедите на време и пари што се трошат на професионални фризери за професионални updo резултати како сега можете да го направите тоа самите со Неуредна се Зголеми Пунџа магија!КАРАКТЕРИСТИКИ* Лесно да се Применуваат : Едноставно им се пунџа на вашата коса за да добиете прекрасни се погледне во секунди!Инстант Волумен : Веднаш volumize на вашата коса по врзувањето на вашиот пунџа.Бојата Одговара : Има широк спектар на бои на располагање за да одговара на вашата боја на коса.Природен Изглед : Изработени од синтетика дека совршено копии изглед на нормална коса.Флексибилни : На еластична бенд е растеглив и ќе се одржи вашата коса во место.Удобно & Дише : Совршен за додавање на волумен и полнотата на пунџа или конска опашка.Обновливи и Лесен За Чистење : Само измијте како што миење на вашата коса по секои 4-6 пати на употреба, или секогаш кога се чини дека има потреба од чистење.СПЕЦИФИКАЦИИ* Материјал : топлина-отпорни на синтетички влакна.Боја : Злато, Русокоса Браун, Обурн, Црна ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ* 1 парче x Неуредна се Зголеми Пунџа Акции во САД,САД Превозот и Услуги на Клиентите. 100% U. S. Базиран Клиент Поддршка и Гаранција !!Фотографии од ЛИРСКИ КОСА.

Карактеристики на понудата

Слични понуди