.

.

MIMINKO Куче Кошула – Шарени Куче Кошула за Мали и Средни Раси - Симпатична Мало Куче Облека со Копче – Мека и Дише Материјал – Лесно да се Стави На Pup T-Shirt – Вино, Голем?

MIMINKO Куче Кошула – Шарени Куче Кошула за Мали и Средни Раси - Симпатична Мало Куче Облека со Копче – Мека и Дише Материјал – Лесно

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Симпатична и Стилски : Направете вашиот pup изгледа дури и cuter со MIMINKO куче маици!Забава, слатки и супер шик, нашите куче шарени кошула е мора да се има во вашето домашно милениче гардероба поради специјалниот дизајн со уредни ленти, како и симпатична печ и светли бои.Супериорен Материјал Дизајниран за Удобност : Овој прекрасен кошула за куче е направен од специјален материјал направен од 95% памук и 5% spandex.Материјалот не е само супер мек и удобен, но исто така многу еластичен така што ќе одговара на вашиот pup како шарм.Куче кошула за средни кучиња е толку дише и лесни дека тоа ќе се чувствувате како ако вашиот pup не носи ништо.Супер Лесно да се Мијат и се Исуши : Овие медиум куче облека се направени од премиум материјали кои ќе го положат тестот на времето.Куче т-маица е машина перат и dryable, па можете да заштедите време и енергија.Ние препорачуваме за перење на кучето облека миленици во ладна вода за да ги спречи намалување.Ве молиме имајте во предвид дека нашата облека за кучето може да се намали малку по перење и сушење.Како да се Избере Вистинската Големина : Ова кутре кошула доаѓа во 4 големини погоден за повеќето мали до средни кучиња и мачки од 2.2 да 17.6 lbs.Ткаенината е еластична, па тоа добро се вклопува на широк спектар на раси.Ве молиме бидете сигурни да се провери големината на табелата во прилог пред купување.Ако вашето домашно милениче е помеѓу големини, ние препорачуваме нарачување на поголем големина.Напредни Производна Технологија : Ова куче кошула ленти колекција е направен со љубов и грижа со користење премиум технологии понудени од страна на жените, облека производителот во Кореја.Секој од нашите дизајни проверки највисок квалитет на барањата, така што вашите лојални најдобар пријател ќе се загрее, симпатична, и среќен да има свој куче т-маица со MIMINKO!.Трајност, Удобност и Естетика се 3 од важните карактеристики на нашата Облека.Ние ги користиме на премиум квалитет на материјалите кои се сигурни да застане на тестот на времето.Овие се исто така лесно се перат, што ги прави толку добри како нови во ниеден момент!.Ние се преземат посебна грижа во изборот удобно материјали за вашите најблиски.Кошули, на пример, се направени од 100% памук, што е супер дише ткаенина и гарантира вашето куче останува кул.Тие, исто така, се чувствуваат мека против кожата, така што тие не се чувствуваат иритирате со Облека.Нашата Облека е дизајниран со љубов да се направи вашето куче/s дури и cuter!.Нашите дизајн не само што ќе се надополни вашиот стил, но всушност се подобрат вашите и вашите најблиски погледнете!.Се подготви себе си за да добиете еден куп на Awwwws и многу други се надополнуваат.Ова куче кошула ленти колекција е направен со љубов и грижа со користење премиум технологии понудени од страна на женска облека производителот во Кореја.Секој од нашите дизајни проверки на внатрешните квалитет барање и стандарди, па можете да добиете ништо, но најдобрите од најдобрите!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди