.

.

TOPERIN Мултифункционален Козметички Торба Toiletry Торба Бања Складирање Црна Торба

TOPERIN Мултифункционален Козметички Торба Toiletry Торба Бања Складирање Црна Торба

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Издржливи сметководствена се справи може да се врши од страна на страна, спушти слушалката на спалната соба или бања рачки на вратите.Dual лесни патент остане безбедно затворени.Повеќе внатрешни работи мрежа џебови додадете дополнителна простор за вашите makeups како течност викимедија и крем.Па бидете заедно и се случува!.Со безбедна затворање и лесен-за-чистење поставата и џебови, секогаш сте подготвени да одат и да изгледа вашиот најдобар.Висок квалитет Се : тешки метали виси кука е погодно за виси во шатор или во хотел бања вратата.Направи патување малку помалку хаотичен со овој Туристички Придружник.Со безбедна затворање и лесен-за-чистење поставата и џебови, секогаш сте подготвени да одат и да изгледа вашиот најдобар.2" (L*W*H), тежината е само на 0,4 кг.

Карактеристики на понудата

Слични понуди