.

.

2-Pack 915P049010 Проектор Крушка Светилка Компатибилен со Мицубиши WD57731 ТВ - Замена за 915P049010 Задна Проекција на Телевизиски DLP Крушка Светилка со Домување

2-Pack 915P049010 Проектор Крушка Светилка Компатибилен со Мицубиши WD57731 ТВ - Замена за 915P049010 Задна Проекција на Телевизиски

DEN 1223.76

Количина на стоки
Достапно

Up Start Компоненти Замена 915 P049010 Проектор Светилки Сијалица за Мицубиши WD57731 ТВ.Количина : 2. Проектор светилка со станбен за директна замена и лесно едноставна инсталација.Уживајте во high definition видео, јасни слики, боја точност.Трајни изградба подолго светилка живот и продолжен runtime во Еко режим.Го замени вашиот лцд проектор светилка ако сте соочуваат со намалена видео/квалитет на сликата, слабо светло, треперење, промена на бојата. 2-Pack Up Start Компоненти Замена 915 P049010 Проектор Светилки Сијалица за Мицубиши WD57731 TVPlease answer : ___________________________ note : Ова е Up Start Компоненти Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Компоненти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди