.

.

BIQUANTANG Електрично Загревани Термички долна облека Поставите Мажи/Жени, USB Загрева Долг Ракав Сет, Врвот+Панталони База Слој, 20 Зона Треска, за Унисекс, за Скијање Трч?

BIQUANTANG Електрично Загревани Термички долна облека Поставите Мажи/Жени, USB Загрева Долг Ракав Сет, Врвот+Панталони База Слој,

DEN 1989.12

Количина на стоки
Достапно

✿ИНТЕЛИГЕНТНА КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : три нивоа на температура прилагодливи за греење долна облека, едно-копче за греење и температура се менува со боја на LED светло.Црвено светло 55°C; сина светлина 45°C; зелено светло 30°C. ✿20 ГРЕЈНИ ЗОНИ : Термички долна облека има 20 греење зони, вклучувајќи ги и страните на половината, вратот и грбот.Користење на зрели греење технологија, тоа може брзо да се загрее, дури и во екстремно ладни временски услови. ✿МАТЕРИЈАЛ : надворешниот слој на електрични јакна и панталони се изработени од дише памук, и внатрешната обвивка е додадено со кадифе.Тоа може да се сместат топлина во постојана температура.Тоа може да се мијат со рака или со машина за перење. ✿USB ТОПЛА ОБЛЕКА : - напојувани од 5 V/2 A мобилни моќ, USB приклучок е компатибилен со повеќето преносни полначи на пазарот. (Не вклучувајќи моќ банка). ✿ОСОБЕНО ПОГОДЕН ЗА НАДВОРЕШНА употреба : се задржи топло насекаде.Уживајте моторни, планинарење, пешачење, скијање, риболов и лов во текот на есента и зимата.Производ Informationdescribe This electrically загрева термички долна облека се загрева на вашето тело, така што немора да се грижите за непријатностите предизвикани од ладното време.Можете да уживате во скијање, мотоцикли, и планинарење.Исто така, може да биде дадена како подарок на родителите и членовите на семејството.функција★Голема површина загрева во 20 области, кои ве држи потоплите.★USB 5 V интерфејс, мобилни напојување.★Едно-копче за греење, три-брзина контрола на температурата, интелигентни греење.★Моќта интерфејс е изолирана и водоотпорен и може да се мијат со вода.★Патент џеб дизајн, може да се стави мобилни напојување.★Карбонски влакна греење жица, нема штетни зрачења, заштита на животната средина и заштеда на енергија.Specification Colour : Black Size : S-4 XLFabric : Рашири cotton Input напон : 5 VHeating област : 20 zones Q : Дали тоа вклучува моќ банка?Одговор : Поради воздушен превоз ограничувања, овој производ не содржи моќ на банките.Производ цена е цена без моќ банка, која е многу прифатлива.Ако моќта банката се вклучени, цената ќе се зголеми.Затоа, овој производ не содржи моќ банка.Notice1. Постојат слични производи во продавницата, ве молиме да одат до продавница за да го купи, ако е потребно.2. Поради актуелната снимање, може да постојат разлики помеѓу производот слика и вистинската боја.3. Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот во времето, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди